Stop przemocy!

dekoracja wnętrz

Pięknie wyglądające parapety

2015-02-19 | Agnieszka Pietryszyn

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Urządzając dom mamy wiele możliwości udekorowania go tak, by świadczył on o naszej wyobraźni i dobrym guście. Dużym powodzeniem cieszą się rozwiązania pozwalające na zastosowanie nam kamiennych blatów w swojej kuchni czy łazience kamienia naturalnego. Nadaje on wnętrzu niepowtarzalnego, wysublimowanego wyglądu i zapewnia też niepowtarzalną atmosferę.Bardzo atrakcyjny wygląd, a także długa żywotność, to cechy kamienia decydujące o tym, że jest on chętnie stosowany w różnego typu wnętrzach. Ciekawym rozwiązaniem są kamienne parapety, które (...)

Kuchnia w domu - jak ją zaprojektować?

2014-08-25 | Janusz Żak

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Wielu z nas przy projektowaniu własnej kuchni, czy to w nowym mieszkaniu, czy też domu, bardzo często skupia się jedynie na jej walorach użytkowych pomijając przy tym niemal całkowicie jej wygląd. Wbrew jednak pozorom użyteczna i funkcjonalna kuchnia zaprojektowana w taki sposób, aby wszystkie potrzebne przybory zawsze były na wyciągnięcie ręki i były łatwo dostępne, nie zawsze przełoży się na to, że będziemy chcieli w niej przebywać i z niej korzystać. Jak zatem sprawić, że nasza kuchnia będzie zachwycała swoim wyglądem i sprawiała nam przyjemność w momencie korzystania z jej możliwości? Jak uczynić naszą kuchnię wyjątkową?Co na ściany?Najczęściej w naszej kuchni (...)

Okucia stosowane w meblarstwie

2013-03-28 | Janusz Żak

frazy kluczowe: akcesoria meblowe, dekoracja wnętrz, dom, ogród, okucia meblowe

(...) pomieszczenia. Samozamykacze do drzwi stosuje się do sprzętów łazienkowych, garderób, biurowych czy kuchennych. Taka budowa szuflad pozwala na prosty i szybki montaż. Oferta oferuje bardzo bogatą i ładna kolorystykę obejmującą kolor biały, szary oraz szampański.Uchwyty meblowe tworzą estetyczne jak i nowoczesne wykończenie obiektów czy wnętrz. Mogą być one ukryte uwidaczniając oryginalność i charakter  mebla  bądź są uwidocznione na zewnątrz. Rynek oferuje bardzo obszerną ofertę uchwytów (...)

Systemy osłonowe w praktyce

2013-03-15 | Michał Bogucki

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Ramy antyinsektowe gwarantują doskonałą ochronę przed wszelkimi insektami. Moskitiery (okienne, na sprężynie, przesuwane) umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza. Idealnie chronią wnętrza przed przenikaniem do wnętrza komarów, muchówek a także insektów. Rama moskitiery zmontowana jest z . Może być lakierowana okna (głównie brązowa i biały) albo posiadać okleinę drewnopodobną. Moskitiera wykonana jest najczęściej z z profilu nośnego i wytrzymałej siatki powlekanej PCV.Uzupełniającym praktycznym rozwiązaniem jako osłony okiennej można zaliczyć (...)