Stop przemocy!

dom

Pięknie wyglądające parapety

2015-02-19 | Agnieszka Pietryszyn

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) mogą w dużym stopniu odmienić charakter pomieszczenia. Decydując się na parapet z granitu będziemy mogli cieszyć się jego niewątpliwą elegancją i niebanalną kolorystyką. Granit jest mrozoodporny, a także nie jest łatwo go zarysować czy uszkodzić w inny sposób. Często jego wygląd jest dość intrygujący, a dzieje się to za sprawą widocznych na nim żyłek. Zamawiając parapety z granitu możemy liczyć na to, że dostaniemy produkty dopasowane wymiarami do naszych potrzeb.Jeśli marzymy o tym, by wnętrze naszego domu lub mieszkania było efektownie (...)

Ładne latarnie, czyli jak odświeżyć wygląd miasta

2014-09-15 | Agnieszka Pietryszyn

frazy kluczowe: dom, ogród, oświetlenie, remonty, usługi budowlane

(...) Przyzwyczailiśmy się do tego, że miejskie oświetlenie do najbardziej estetycznych nie należy. Właściwie można by powiedzieć, że słupy oświetleniowe są jak prawdziwe straszydła, pojawiają się tam, gdzie ich obecność jest najmniej pożądana i po prostu psują wizualnie wygląd miasta. Można temu zaradzić, oczywiście potrzebne są pewne (...)

Kuchnia w domu - jak ją zaprojektować?

2014-08-25 | Janusz Żak

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) decydujemy się na standardowe materiały - chociażby podłogę i ściany wykańczamy kafelkami. Warto się jednak zastanowić, czy na ścianach również warto stosować twarde, a zarazem zimne kafelki, które wpływają na odbiór kuchni jako niezbyt przyjemnego miejsca. Oczywiście mają one swoje walory użytkowe związane z dość łatwym utrzymaniem ich w czystości, jednak coraz częściej na ścianach możemy zobaczyć inne materiały. Jednym z rozwiązań dodającym uroku nowoczesnym kuchniom jest zastosowanie na ścianie fototapety! Co istotne, taką fototapetę możemy co kilka lat bezproblemowo zastąpić inną, a tym samym w szybki sposób zmieniać wystrój nasze kuchni.Meble, meble i jeszcze (...)

Okucia stosowane w meblarstwie

2013-03-28 | Janusz Żak

frazy kluczowe: akcesoria meblowe, dekoracja wnętrz, dom, ogród, okucia meblowe

(...) meblowych. Uchwyty meblowe mogą być stosowane do mebli biurowych, pokojowych, łazienkowych czy kuchennych. Często firmy oferują uchwyty meblowe: uchwyty drewniane, gałkowe, prętowe czy uchwyty muszlowe. Uchwyty do mebli drewnianych wyróżnia to iż są ekologiczne i mocne oraz znacznie gładsze i cieplejsze w dotyku. Do tworzenia pozostałych uchwytów meblowych używa się między innymi cynkal, stal nierdzewną, aluminium,  stal czy mosiądz.Obecnie  w meblarstwie zawiasy grupujemy na dwie grupy ze względu na (...)

Systemy osłonowe w praktyce

2013-03-15 | Michał Bogucki

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) żaluzje aluminiowe. Spotkać można dwie podstawowe typy żaluzji:aluminiowe i drewniane. Żaluzje z lamelami poziomymi instalowane są zarówno w biurach ale także w mieszkaniach. verticale powszechnie spotyka się w pomieszczeniach biurowych ,punktach obsługi klienta, przychodniach, w drzwiach, w celu odgrodzenia części pomieszczeń. Verticale produkowane są zazwyczaj z cienkiego aluminium, ale producenci oferuja fantastyczne żaluzje drewniane 50mm.rolety tekstylne zapewniają interesujące uzupełnienie domowego salonu. Różnorodność systemów jak również bardzo bogata (...)