Stop przemocy!

informacje

Odbojnice do regałów

2015-10-19 | Agnieszka Pietryszyn

frazy kluczowe: informacje, polityka, różne

(...) Właściwie zorganizowane i bezpieczne magazyny to nie tylko dobrze dobrane i odpowiednio ustawione regały. To także bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i towarów przywożonych do magazynów. Szlaki komunikacyjne powinny być dostosowane do wygodnego poruszania się urządzeń dowożących towary na odpowiednie miejsce składowania, ale i wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia chroniące regały i wózki transportowe przed uszkodzeniami.Aby dobrze zabezpieczyć i wyposażyć magazyn należy szczególną uwagę zwrócić na założenie odpowiednich odbojów i osłon. W celu należytego doboru produktu powinniśmy skierować nasze zainteresowanie na stopień i typ narażenia powierzchni na wszelkiego rodzaju (...)

Ustalanie ojcostwa z pomocą detektywa.

2014-08-26 | Agnieszka Pietryszyn

frazy kluczowe: biznes, informacje, różne

(...) z licencją do swoich obowiązków na wszelakich kursach sprawia, że pozyskanie próbek DNA może przebiegać na kilka sposobów. W badaniach, które służyć mają jedynie rozwianiu własnych wątpliwości, detektywi najczęściej instruują osobę zlecającą o sposobie pobrania próbki, a także zaopatrują ją w niezbędny do tego celu zestaw narzędzi. W przypadku, gdy pobranie próbki w ten sposób jest niemożliwe, detektyw znajduje inne drogi pozyskania pewnego materiału DNA - dotyczy to szczególnie osób mieszkających osobno. Jeżeli ustalanie ojcostwa ma mieć znaczenie w rozprawie sądowej, musi nastąpić zgodnie z prawem, i tym również może zająć się agencja detektywistyczna.Sprawy dotyczące (...)

Komunia okresem prezentowym...

2014-08-25 | Michał Bogucki

frazy kluczowe: informacje, polityka, różne

(...) Jednym z najważniejszych wydarzeń, które spotyka dzieci w wieku szkolnym jest ich pierwsza komunia święta – to wydarzenie jest nie tylko stresujące pod względem nieznajomości, ale dzieci zazwyczaj zastanawiają się jakie prezenty zostaną. Okres komunijny jest głównym bodźcem, dla którego goście komunijni wybierają się na zakupy – stają oczywiście przed dylematem: co kupić? co sprawi dziecku największą radość? Nie ma na to jednolitej odpowiedzi, ponieważ z roku na rok kanon prezentowy staje się niebezpiecznie galopować w górę. Czy w całym obrządku prezentowym nie ulega zapomnieniu główny powód dla którego jest przyjmowany sakrament? Prezent na komunie – ta fraza powtarza (...)