Stop przemocy!

ogród

Pięknie wyglądające parapety

2015-02-19 | Agnieszka Pietryszyn

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Urządzając dom mamy wiele możliwości udekorowania go tak, by świadczył on o naszej wyobraźni i dobrym guście. Dużym powodzeniem cieszą się rozwiązania pozwalające na zastosowanie nam kamiennych blatów w swojej kuchni czy łazience kamienia naturalnego. Nadaje on wnętrzu niepowtarzalnego, wysublimowanego wyglądu i zapewnia też niepowtarzalną atmosferę.Bardzo atrakcyjny wygląd, a także długa żywotność, to cechy kamienia decydujące o tym, że jest on chętnie stosowany w różnego typu wnętrzach. Ciekawym rozwiązaniem są kamienne parapety, które (...)

Ładne latarnie, czyli jak odświeżyć wygląd miasta

2014-09-15 | Agnieszka Pietryszyn

frazy kluczowe: dom, ogród, oświetlenie, remonty, usługi budowlane

(...) nakłady finansowe, ale nie ma takiej rzeczy, której nie dałoby się z tymi paskudnymi słupami zrobić. Przede wszystkim nie chodzi o to, żeby całkowicie je wymieniać, to wygenerowałoby bowiem ogromne koszty, na które zwyczajnie nie stać władz miejskich, ale z powodzeniem słupy oświetleniowe można odremontować. Takie swoiste odnowienie uzyskuje (...)

Kuchnia w domu - jak ją zaprojektować?

2014-08-25 | Janusz Żak

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Wielu z nas przy projektowaniu własnej kuchni, czy to w nowym mieszkaniu, czy też domu, bardzo często skupia się jedynie na jej walorach użytkowych pomijając przy tym niemal całkowicie jej wygląd. Wbrew jednak pozorom użyteczna i funkcjonalna kuchnia zaprojektowana w taki sposób, aby wszystkie potrzebne przybory zawsze były na wyciągnięcie ręki i były łatwo dostępne, nie zawsze przełoży się na to, że będziemy chcieli w niej przebywać i z niej korzystać. Jak zatem sprawić, że nasza kuchnia będzie zachwycała swoim wyglądem i sprawiała nam przyjemność w momencie korzystania z jej możliwości? Jak uczynić naszą kuchnię wyjątkową?Co na ściany?Najczęściej w naszej kuchni (...)

Okucia stosowane w meblarstwie

2013-03-28 | Janusz Żak

frazy kluczowe: akcesoria meblowe, dekoracja wnętrz, dom, ogród, okucia meblowe

(...) wykorzystanie lub budowę. Inne rodzaje to zawiasy tak zwane regulowane zawieszki meblowe i zawiasy pozostałe. Cechą charakterystyczną zawiasów puszkowych jest to, że posiadają liczne zdolności w ustawieniu i są łatwe w złożeniu.Inną odmianą zawiasów są ozdobne zawiasy meblowe. Tworzywem z którego są wykonane te zawiasy  to stal galwanizowana.Przydatną i Odmienną rzeczą proponowaną przez wiele firm są zatrzaski dzięki którym każdy może poczuć się pewnie i komfortowo. W zależności od (...)

Systemy osłonowe w praktyce

2013-03-15 | Michał Bogucki

frazy kluczowe: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) Ramy antyinsektowe gwarantują doskonałą ochronę przed wszelkimi insektami. Moskitiery (okienne, na sprężynie, przesuwane) umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza. Idealnie chronią wnętrza przed przenikaniem do wnętrza komarów, muchówek a także insektów. Rama moskitiery zmontowana jest z . Może być lakierowana okna (głównie brązowa i biały) albo posiadać okleinę drewnopodobną. Moskitiera wykonana jest najczęściej z z profilu nośnego i wytrzymałej siatki powlekanej PCV.Uzupełniającym praktycznym rozwiązaniem jako osłony okiennej można zaliczyć (...)